г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

7.2 Проектування житлових комплексів - Юридичні послуги з нерухомістю

7.2 Проектування житлових комплексів

29.01.2019 admin Comments Off

Проектування житлових комплексів – це одне  з невід’ємних завдань в процесі забезпечення людей комфортним і безпечним житлом. Мета архітектора при проектуванні, полягає в створенні зручного і практичного планування, а також наповненні будинку необхідними приміщеннями: квартирами, допоміжними приміщеннями, паркінгом, вирішенням питань благоустрою прибудинкової території, інженерним забезпеченням об’єкта. В основі успішного втілення в життя проекту житлового комплексу лежить якісна робота проектувальників. Від грамотного складання проектної документації залежить якість і терміни ключових етапів будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт, надійність побудованого об’єкта. Проектування житлових комплексів має на увазі високий рівень відповідальності фахівців-проектувальників. Будівля, де будуть проживати люди, повинна відповідати найвищим вимогам і сучасним стандартам, в тому числі з екології та енергоефективності. Розробка проекту включає в себе три стадії:

  1. розробка ескізного проекту (ЕП), який включає в себе концептуальні рішення по естетичному, архітектурному, функціональному та конструктивним рішенням об’єкта;
  2. розробка робочого проекту (РП) з комплектом креслень, що дозволяють побудувати будинок, включаючи конструктивні, архітектурні, інженерні, дизайнерські та інші рішення;
  3. супровід будівництва: важливим етапом реалізації проекту є авторський нагляд за будівництвом об’єкта, що дозволяє домогтися втілення в життя поставленої замовником мети по запроектованому об’єкту.

На кожному етапі проектної роботи враховуються деталі, без яких неможливо забезпечити комфортний простір для проживання людей.

Наша команда з досвідчених архітекторів, конструкторів, інженерів, концептологів і дизайнерів має великий досвід в реалізації проектів житлових будинків і комплексів різної складності: від маленьких котеджів до великих житлових комплексів.