г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

7.3 Проектування приватних будинків, котеджів - Юридичні послуги з нерухомістю

7.3 Проектування приватних будинків, котеджів

29.01.2019 admin Comments Off

Затишний приватний будинок (або ж котедж) є однією з основних складових комфортного життя людини. Ідеальне особистий простір, запроектоване з урахуванням ваших побажань і переваг, де ви і ваша сім’я будете проводити багато часу. Для втілення і реалізації будівництва приватного будинку розробляється проект, який включає в себе: аналіз земельної ділянки, рельєфу, наявності видових місць на водойми, панорами, наявності природних факторів з урахуванням способу життя, дозвілля і естетичних уподобань Замовника і членів його сім’ї. Розробка проекту включає в себе три стадії:

  1. розробка ескізного проекту (ЕП), який включає в себе концептуальні рішення по естетичному, архітектурному, дизайнерському, функціональним, конструктивним рішенням об’єкта;
  2. розробка робочого проекту (РП) з комплектом креслень, що дозволяють побудувати будинок, включаючи конструктивні, архітектурні, інженерні, дизайнерські та інші рішення;
  3. супровід будівництва: авторський нагляд за будівництвом об’єкта є важливим етапом його реалізації, що дозволяє домогтися втілення в життя поставленої замовником мети по проектованого об’єкту.

Наша команда з досвідчених архітекторів, конструкторів, інженерів і дизайнерів має великий досвід в реалізації проектів приватних будинків різної складності: від маленьких котеджів до вілл і садиб.