г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

Будівництво прибережній вітро-сонячної електростанції гігаватного класу в Україні - Юридичні послуги з нерухомістю

    Вы здесь
  • Главная
  • НовиниБудівництво прибережній вітро-сонячної електростанції гігаватного класу в Україні

Будівництво прибережній вітро-сонячної електростанції гігаватного класу в Україні

29.01.2019 admin Comments Off

Touchstone Capital Group збирається побудувати в Україні унікальну прибережну вітро-сонячну електростанцію

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України провело переговори з представниками компанії Touchstone Capital Group Holdings Ltd., на яких обговорили перспективи залучення інвестицій в енергетичний сектор України. В рамках зустрічі було презентовано проект унікальної офшорної (прибережної) комбінованої вітро-сонячної електростанції гігаватного класу потужності, яку планують побудувати в Україні.

Станція відрізняється наявністю власних балансуючих потужностей, що дозволить забезпечити більш рівномірний графік видачі електроенергії в мережу. Проект передбачає використання суттєвої (більше 30%) частки комплектуючих українського виробництва, що крім іншого дозволить наростити високотехнологічне виробництво на вітчизняних підприємствах.

Крім даної електростанції учасники зустрічі обговорили ряд інших потенційних проектів, які відповідають потребам електроенергетичного комплексу України. Зокрема – будівництво об’єктів відновлюваної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження, інших дефіцитних енергорайона і створення балансують потужностей з використанням водневих технологій.

Нагадаємо, що згідно з «Енергетичної стратегії України до 2035 року» частка відновлюваної енергетики в загальній структурі виробництва електроенергії повинна вирости до 25% (включаючи великі ГЕС), при цьому не менше 12% з них мають використовувати енергію сонця, вітру і біомаси.