г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

Будівництво сонячної електростанції в Миколаївській області - Юридичні послуги з нерухомістю

    Вы здесь
  • Главная
  • НовиниБудівництво сонячної електростанції в Миколаївській області

Будівництво сонячної електростанції в Миколаївській області

29.01.2019 admin Comments Off

Компанія «TIU Canada» почала будівництво нової сонячної електростанції «Vita Solar» біля села Калинівка Миколаївській області. Станція займе площу в 20,2 га, її максимальна потужність складе 13,5 МВт. У проекті використовуються сонячні панелі «Longi Solar» і інвертори «SMA», підрядником виступає компанія «Helios Strategia».

«Ми дуже ретельно підійшли до вибору нової локації для будівництва сонячної електростанції і прийшли до висновку, що технічно і логістично – це був найкращий варіант з усіх поки нам доступних» – заявила регіональний директор компанії «TIU Canada» в Україні, Валентина Белякова.

Миколаївська область України має один з найвищих показників сонячної радіації в Україні. Заміри в Калинівці показали, що її рівень становить тисячі п’ятсот п’ятьдесят одна кВт / м2. В результаті нова сонячна станція дозволить зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 18,212 тонни щорічно.

«Сонячна станція буде введена в експлуатацію до кінця поточного року і зможе почати роботу не пізніше січня 2019 року», – зазначив президент «Refraction Asset Management, материнської компанії« TIU Canada », Майкл Юркович.

Відзначимо, що компанія «TIU Canada» почала свою діяльність в Україні в червні 2017 року, коли було розпочато будівництво сонячної електростанції в Нікополі. Всього канадці збираються побудувати в Україні п’ять нових сонячних електростанцій сумарною потужністю понад 90 МВт за 94 млн євро. «TIU Canada» належить інвестиційній компанії «Refraction Asset Management», яка знаходите в Калгарі, провінція Альберта (Канада).