г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

Аудит правовстановлюючих документів на нерухомість - Юридичні послуги з нерухомістю

    Вы здесь
  • Главная
  • Аудит правовстановлюючих документів на нерухомість

Купівля та продаж нерухомості відрізняється від інших угод, тому що досить часто жодна зі сторін не має повної інформації про об’єкт. Завдяки нашим фахівцям, ви зможете бути впевненим у своєму рішенні провести будь-яку операцію з об’єктом нерухомості.

Для цього, у разі продажу, наші фахівці перевірять правовстановлюючі документи. У разі виявлення недоліків, ми порекомендуємо внесення змін і допоможемо оперативно їх здійснити. При покупці вами нерухомості ми можемо провести юридичну експертизу документів на об’єкт. Це допоможе виявити спірні умови в договорах, помилки в документах, визначити юридичну “чистоту” об’єкта і проаналізувати ризики майбутньої угоди.

Підготовка пакету правовстановлюючих документів для продажу, оформлення застави, внесення в статутний фонд підприємства тощо

Дуже часто запланована угода відкладається через несвоєчасне виявлення тих чи інших вад в правовстановлюючих документах на об’єкти продажу. Як правило, до такого висновку приходять після перевірки правовстановлюючих документів на їх відповідність результатам технічної інвентаризації об’єкта нерухомості. При виявленні розбіжностей, можливо, буде потрібно внесення змін в документи і перереєстрація права власності, з чим ми можемо вам оперативно допомогти.

Юридична експертиза документів при купівлі об’єкта нерухомості

Правова експертиза документів на придбаний об’єкт – це дослідження і аналіз документів на відповідність їх виготовлення, змісту і форми чинному законодавству. Правова експертиза дозволяє виявити юридичні помилки в документах, можливі ризики і забезпечити їх попередження, вирішити спірні моменти при укладанні договорів, виявити їх нікчемні або заперечні умови. У разі виявлення юридичних помилок, наші експерти запропонують рішення для їх усунення або варіанти, що забезпечитимуть мінімізацію ризиків, щоб уникнути настання негативних наслідків.

Крім того, наші фахівці можуть здійснити правову експертизу:

  • будь-яких видів договорів, додаткових угод, актів, протоколів розбіжностей до них;
  • установчих документів юридичних осіб;
  • внутрішніх розпорядчих документів, локальних нормативно-правових актів, постанов, розпоряджень, наказів, інструкцій, стандартних форм тощо;
  • процесуальних документів (позовних заяв, судових скарг, заперечень, відзивів тощо).

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Опишіть проблему

яку ми вирішимо

    Пн-Пт.: 09.00-18.00