г. Днепр, пр. Дмитрия Яворницкого, 77, оф. 401 +38 (067) 010 77 70 lac.dnipro@gmail.com

Про компанію - Юридичні послуги з нерухомістю

НАШ ДЕВІЗ

Професійно для кожного - індивідуально для всіх

Свою місію ми бачимо в керуванні проектом будівництва від створення ідеї до її втілення у життя. Наша кінцева мета – не тільки побудувати та ввести в експлуатацію (будівництво «під ключ»), а й здійснювати керування збудованим об'єктом.
На кожне завдання ми знаходимо свою відповідь з огляду на її галузеву специфіку. Всі проекти – великі та локальні – однаково важливі для нас. Над кожним з них працює спеціальна проектна команда, яка відповідає за результат, що досягається.

ГОЛОВНІ ЦІННОСТІ РОБОТИ КОМПАНІЇ

Люди і
взаємодія
важливіші за процеси та інструменти

Працюючий продукт важливіший за вичерпну
документацію

Співпраця із замовником важливіша за погодження умов договору

Готовність до змін важливіша за проходження початкового плану

Основні напрямки

Технічна інвентаризація

Наші спеціалісти з багаторічним досвідом роботи проводять технічну інвентаризацію житлових, комерційних та промислових об'єктів.

Присвоєння адрес

Наша компанія надає послуги з підготовки документів для присвоєння адрес об'єктам нерухомості, що знаходяться на земельних ділянках, що перебувають у власності, оренді

Документи на дозвіл

Підготовка документів для отримання дозволу на підготовчі роботи; будівельного паспорта та дозволу на будівництво об'єктів.

Аудит документів на нерухомість

Купівля та продаж нерухомості відрізняється від інших угод, тому що досить часто жодна зі сторін не має повної інформації про об'єкт.

Оформлення прав на земельну ділянку

Допомагаємо правильно оформити права на земельну ділянку, а також вирішити проблеми під час будівництва об'єкту нерухомості.

Ознайомитися
з усіма
послугами

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Опишіть проблему

яку ми вирішемо

    Пн-Пт.: 09.00-18.00