Проектування громадських будинків і споруд включає в себе: проектування офісних і адміністративних будівель, торгово-розважальних центрів, молів, готельних комплексів, клубів, магазинів, шкіл, спортивних споруд. Відповідно до чинного в Україні законодавства, громадські будівлі поділяються на клас наслідків СС1, СС2, СС3 – від простих будівель, призначених для розміщення невеликої кількості людей, до великих торгово-розважальних центрів, що включають велику кількість відвідувачів. В основі проектування будівель громадського призначення лежить розробка функціонального зонування і об’ємно-просторового рішення. Основне завдання архітектора – запроектувати будівлю, що відповідає вимогам функціонального призначення, є технологічно зручною та має, при цьому, виразні форми і відповідає естетичним перевагам замовника. Люди відчувають себе в таких будівлях комфортно, а логістика інтуїтивно зрозуміла.
На сьогоднішній день в Україні діє велика кількість нормативних актів і будівельних норм з проектування громадських будівель. Сучасний попит на будівництво багатофункціональних будівель, що містять різнопланові приміщення, також виставляє особливі вимоги до якості проектування. Розробка проекту включає в себе три стадії:
- розробка ескізного проекту (ЕП), який включає в себе концептуальні рішення по естетичному, архітектурному, функціональному та конструктивним рішенням об’єкта;
- розробка робочого проекту (РП) з комплектом креслень, що дозволяють побудувати будинок, включаючи конструктивні, архітектурні, інженерні, дизайнерські та інші рішення;
- супровід будівництва: важливим етапом реалізації проекту є авторський нагляд за будівництвом об’єкта, що дозволяє домогтися втілення в життя поставленої замовником мети по проектованому об’єкту.
Наша команда, що включає досвідчених архітекторів, конструкторів, інженерів, концептологів і дизайнерів має великий досвід в реалізації проектів громадських будівель і споруд різної складності: від маленького офісу до великого торгово-розважального центру.