(067) 010 77 70
пн-пт. 9:00 - 18:00

7.8 Проекти зонування території

Проекти зонування території (зонінг) – це проект, який розробляється з метою забезпечення використання земель для різних громадських потреб, при якому цільове призначення встановлюється не для однієї ділянки, а для групи суміжних ділянок, що становлять функціональну зону. Межі функціональних зон збігаються з лініями вулиць, проходять паралельно з ними на певних відстанях або збігаються з межами земельних ділянок.

Зонування території (зонінг) – здійснюваний відповідно до закону розділ територій міста або іншого населеного пункту на зони, пояси, райони з метою встановлення в них певних обмежень у використанні земель, визначення мінімальних розмірів земельних ділянок, регламентації типів будівель і споруд, які дозволяється будувати в межах зони та інше. Разом з такими засобами, як бюджет, податки і викуп ділянок для суспільних потреб, зонування території є важливим інструментом здійснення планування розвитку населеного пункту.

Наша команда з досвідчених містобудівників, архітекторів, генпланистів та інженерів, має великий досвід в розробці містобудівної документації різної складності.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ


    Опишіть проблему, яку ми вирішемо

    Залишити заявку